Subaru Forester 2.0i-S EyeSight ACTIVE

Spotřeba paliva8,8/ 7,5 /6,7 / 9,5 / 8,1
Pohonné ústrojíSymmetrical AWD
Obsaditelnost5
Max. rychlost (km/h)188
Zrychlení 0-100 km/h (sec.)11.8
[NEDC] Spotřeba paliva, kombinace (lit./100 km)6.7
[WLTP] Spotřeba paliva, kombinace(lit./100 km)8.1
[NEDC] Emise CO2, kombinace (g/km)154
[WLTP] Emise CO2, kombinace (g/km)185
Typ motoruBenzínový MHEV motor, Lineartronic, DOHC 16-ventilů

Výbava

LED čelní světlomety s automatickou regulací dosvitu

LED čelní světlomety s automatickou regulací dosvitu kombinují potkávací a dálková světla, jež se natáčejí podle úhlu natočení volantu a při jízdě ve tmě zajišťují dobré osvětlení zatáček.

LED přední mlhová světla

Stylová s sportovní LED mlhová světla mají velkou oblast pokrytí světlem a zlepšují viditelnost v noci nebo za špatného počasí.

18palcová kola z lehké slitiny

Robustní vícepaprskové 18palcové disky kol z lehké slitiny jsou obuty do pneumatik 225/55 R18.

Střešní ližiny

Pohodlný přístup ke střešním ližinám je zajištěn pomocí zadních bočních nášlapů. K dispozici jsou i otvory k uchycení lan, takže jakýkoliv objekt lze převážet s klidem.

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Díky elektricky ovládanému víku zavazadlového prostoru se do prostoru pro náklad dostanete stiskem jednoho tlačítka, i když jsou vaše ruce plné. Zevnitř umístěné tlačítko vám zase umožní pohodlně víko zavazadlového prostoru zavřít a zároveň vůz uzamknout.

LED zadní kombinovaná světla

Zadní kombinovaná světla v typickém tvaru písmene C dodávají zcela novému Foresteru výrazný vzhled a posilují dojem jeho funkčnosti.

Apple CarPlay a Android Auto

Díky Apple CarPlay a Android Auto můžete ve voze používat nejnovější současné aplikace. S pomocí hlasového ovládání je lze využívat bez nutnosti sundávat ruce z volantu, což přirozeně zvyšuje úroveň bezpečí pro všechny v okolí.

Informační displej

Plně barevný LCD informační displej s úhlopříčkou 4,2 palce zobrazí praktické informace o jízdě, takže vy se můžete plně soustředit na řízení.

Multifunkční displej

Multifunkční LCD displej s úhlopříčkou 6,3 palce umístěný v horní části palubní desky předává vám i vašim spolucestujícím užitečné informace jasným způsobem. Pokud používáte navigaci, zobrazuje také naváděcí šipky či informace o křižovatkách nebo zatáčkách.

Side View Monitor

Side View Monitor přenáší na multifunkční displej obraz z kamery umístěné na spodní straně vnějšího zrcátka u spolujezdce, což je pro mnohé řidiče slepé místo. Tím při manévrování v úzkých prostorách zvyšuje bezpečnost a komfort.

Dvouzónová klimatizace

Systém klimatizace synchronizovaný pro obě strany interiéru zajistí příjemnou atmosféru v kabině pro každé obsazené sedadlo. Díky čtyřem provozním režimům si každý nastaví ideální teplotu. Ke komfortu přispívá i možnost výběru vlastního režimu pomocí multifunkčního displeje s úhlopříčkou 6,3 palce.

Prémiový audiosystém s reproduktory Harman/Kardon

Prémiový audiosystém využívá nejnovější technologii Harman/Kardon Green Edge a je tvořen 9 reproduktory. Zdokonalená akustika přináší hlubší zážitek z poslechu.

USB vstupy (vpředu a vzadu)

Pro pohodlí všech jsou USB dobíjecí vstupy dostupné pro cestující vpředu a vzadu.

Tlačítko paměti pozice sedadla

Funkce paměti sedadla je propojena s pozicí zpětných zrcátek, což zvyšuje komfort a pohodlí. A navíc, vnější zpětné zrcátko se automaticky sklopí v případě zařazení zpátečky, takže při couvání řidič vidí na obrubník.

Úložný prostor ve středovém tunelu

Úložný prostor ve středovém tunelu je velmi objemný, takže pojme vaše elektronická zařízení, jako je například malý tablet. Pohodlí zvyšuje zásuvka na 12 V.

Elektrické střešní okno

Volitelné elektricky posuvné střešní okno s velkým otvorem zvyšuje v interiéru pocit prostornosti a přitom neomezuje místo nad hlavami cestujících.

Pohodlný přístup do vozu

Výška sedadel, umístění bočních prahů a tvar sloupků zajišťují zadním cestujícím pohodlné nastupování.

Boční prahové nášlapy

Zadní boční prahové nášlapy jsou širší a plošší a jsou pokryty neklouzavým povrchem, díky tomu usnadňují přístup ke střešním ližinám.

Systém ventilace vzadu

Výdechy topení jsou umístěny v zadní části středového tunelu, takže cestující si mohou užívat většího komfortu.

Dělené kapsy na zadní straně předních sedadel

Své časopisy, chytré telefony nebo tablety přehledně umístíte do dělených kapes na zadních stranách opěradel předních sedadel.

Couvací kamera

Po zařazení zpátečky kamera zobrazuje barevný pohled za vůz i s vodicími linkami. Tím značně pomáhá s parkováním. Nečistoty z čočky kamery umyje ostřikovač, takže obraz kamery je vždy čistý a jasný.

Výbava zavazadlového prostoru

Zásuvka 12 V, páčky sklápení opěradel zadních sedadel a úchytné prvky jsou umístěny v jedné oblasti, takže jsou snadno v dosahu. Háčky na upevnění sítě jsou pro snadné použití situovány ve všech čtyřech rozích.

Rozměry

Otestuj Subaru

Vyzkoušejte testovací jízdu se SUBARU Sedlčany a poznejte kvalitu a jízdní vlastnosti SUBARU