Subaru Outback 2.5i-S EyeSight COMFORT Navi

Spotřeba paliva8,9/6,4/7,3
Pohonné ústrojíSymmetrical AWD
Obsaditelnost5
Max. rychlost (km/h)198
Zrychlení 0-100 km/h (sec.)10.2
[NEDC] Spotřeba paliva, kombinace (lit./100 km)7.3
[WLTP] Spotřeba paliva, kombinace(lit./100 km)8.6
[NEDC] Emise CO2, kombinace (g/km)166
[WLTP] Emise CO2, kombinace (g/km)193
Typ motoruBenzínový motor, Lineartronic, DOHC 16-ventilů

Výbava

Natáčecí světlomety SRH (Subaru Responsive Headlights)

Při jízdě v zatáčkách se světlomety natáčí doprava nebo doleva v závislosti na úhlu natočení volantu, a v noci tak lépe osvětlují silnici.

Přední mlhová světla

Účinné zdroje zamezují oslnění v mlze s ohledem na vyšší bezpečnost jízdy.

18” kola z lehkých slitin (tmavá metalíza)

Litá 18” kola s více paprsky dodávají Outbacku exkluzivní a robustní vzezření; jejich aerodynamický tvar napomáhá ke snížení spotřeby paliva. V kombinaci se sportovními pneumatikami o rozměru 225/60 R18 jsou atraktivním doplňkem verzí Outback.

Střešní ližiny
Střešní spoiler

Promyšlený a aerodynamický střešní spoiler Outbacku je hladce začleněn do pátých dveří vozidla. Zadní část spoileru zůstává černá bez lakování, což přispívá k jeho robustnímu vzhledu a současně napomáhá zakrýt případné škrábance způsobené při nakládání neforemných předmětů na střešní nosníky.

Bezklíčkové ovládání zamykání a tlačítko Start

Chcete-li zamknout/odemknout přední dveře nebo víko zavazadlového prostoru, jednoduše uchopte kliku dveří. Chcete-li spustit motor, jednoduše stiskněte tlačítko Start. Pomocí 5-ti místného kódu můžete dokonce otevřít dveře zavazadelníku, aniž byste měli klíč u sebe.

Apple CarPlay a Android Auto™

Prostřednictvím rozhraní Apple CarPlay a Android Auto™ můžete snadno používat své nejoblíbenější aplikace. Díky funkci rozpoznávání hlasových příkazů je možné různé funkce ovládat bez toho, aby bylo nutné sundat ruce z volantu. To znamená méně rušivých vlivů při řízení a více bezpečnosti pro všechny cestující.

Audio soustava Harman/Kardon

Prémiová audio soustava v Outbacku staví na nejnovější technologii GreenEdge firmy Harman/Kardon a nabízí 12 reproduktorů Harman/Kardon i zdokonalenou akustiku pro co nejpříjemnější hudební zážitky.

Navigace upozorňující na odbočení

Na displeji uprostřed přístrojového štítu se zobrazují pokyny navigace s upozorněním na nutnost odbočení, abyste nemuseli odklánět zrak do strany směrem k obrazovce navigace s mapou.

Čelní a boční kamery

Obraz kamery umístěné v čelní masce se zobrazuje na displeji ve voze. Tím zlepšuje výhled na křižovatkách a při parkování čelem u zdi. Funkce Side View Monitor zobrazuje prostor šikmo vpředu vedle spolujezdce, který jinak není vidět, a usnadňuje tak manévrování v úzkých silnicích a při podélném parkování.

USB zásuvky (vpředu a vzadu)

Všechna elektronická zařízení snadno nabijete pomocí přístupných zásuvek USB vpředu i vzadu.

Osvětlení

Modré vnitřní osvětlení vytváří v modelu Outback moderní a elegantní atmosféru. Příjemně modrým světlem jsou osvětlené také držáky nápojů a box ve středové konzole, které jsou díky němu snadněji v dosahu i za tmy.

Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech (s bederní opěrou páteře)

V sedadle elektricky nastavitelném v osmi směrech si vždy najdete optimální polohu za volantem.

Spínač elektricky ovládaného víka zavazadelníku zabudovaný do palubní desky
Spínač elektricky ovládaného víka zavazadelníku
Pohodlné boční prahy
Schránka ve středové konzole

Do velké schránky ve středové konzole se nyní vejde více věcí a najdete zde i speciální držáky na mince, kartu a pero.

Střešní okno

Vychutnejte si vzdušnější atmosféru díky parádnímu střešnímu oknu. Střešní okno s clonou zajíždějící do střechy je vybaveno funkcí vyklápění a automatického zpětného chodu, a tak je vždy připraveno na váš pokyn dokonale prosvětlit interiér.

Pohodlná zadní sedadla

Kabina Outbacku byla navržena tak, aby zadním cestujícím nabídla velkorysý prostor, včetně možnosti upravovat sklon opěradel pro ještě vyšší pohodlí na dlouhých cestách.

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera zlepšuje výhled vzad při couvání s vozidlem a zobrazuje i vodicí čáry, díky kterým lépe vidíte budoucí trajektorii jízdy a lépe odhadnete vzdálenost od ostatních překážek.

Rozměry

Otestuj Subaru

Vyzkoušejte testovací jízdu se SUBARU Sedlčany a poznejte kvalitu a jízdní vlastnosti SUBARU