Subaru XV 2.0i e-Boxer EXECUTIVE

Spotřeba paliva6,1 - 7,3
Pohonné ústrojíSymmetrical AWD
Obsaditelnost5
Max. rychlost (km/h)193
Zrychlení 0-100 km/h (sec.)10,7
Typ motoruPlochý benzínový čtyřválec 2.0L DOHC 16 ventilů + Elektromotor

Výbava

LED čelní světlomety s automatickou regulací dosvitu

LED čelní světlomety s automatickou regulací dosvitu kombinují potkávací a dálková světla, jež se natáčejí podle úhlu natočení volantu a při jízdě ve tmě zajišťují dobré osvětlení zatáček.

LED přední světla do mlhy

Mlhová světla typu LED mají vnitřní odrazné plochy, optimalizované pro vyšší viditelnost a bezpečnost za jízdy v noci.

18” kola z hliníkové slitiny

SUBARU XV od ostatních automobilů poznáte hned podle hravého designu kol. Tato odolná a lehká kola dávají na odiv silnou, živou a jedinečnou osobnost SUBARU XV.

Apple CarPlay*4 a Android Auto*5

Prostřednictvím rozhraní Apple CarPlay*4 a Android Auto*5 můžete snadno používat své nejoblíbenější aplikace. Díky funkci rozpoznávání hlasových příkazů je možné různé funkce ovládat bez toho, aby bylo nutné sundat ruce z volantu. To znamená méně rušivých vlivů při řízení a více bezpečnosti pro všechny cestující.

Informační displej

Barevný LCD displej s úhlopříčkou 4,2 palce čitelně a přehledně zobrazuje užitečné provozní informace o voze, a v y se tak v klidu můžete věnovat cestě před sebou.

Multifunkční displej

LCD multifunkční displej s uhlopříčkou 6,3 palce, umístěný v horní části přístrojové desky, poskytuje řidiči i spolucestujícím užitečné informace ve velmi přehledném zobrazení. Pokud používáte navigaci, připojí se k multifunkčnímu displeji a ukazuje jednotlivé navigační pokyny před příjezdem ke křižovatce nebo před odbočením.

Přední kamera

Kamera umístěná v přední masce chladiče přenáší na multifunkční displej situaci před vozem, takže zvyšuje viditelnost v křižovatkách a ve chvíli, kdy parkujete čelně ke zdi.

Dvouzónová samočinná klimatizace

Přepracovaná klimatizace rozvádí čerstvý vzduch účinně a tiše díky mnohem lepšímu směrovému proudění. A proto se uvnitř budete cítit skvěle za jakéhokoliv počasí.

Elektronická parkovací brzda EPB

Do třmenu brzdy zabudovaná elektronická parkovací brzda, která pomocí elektromotoru sevře brzdové destičky, se snadno aktivuje a deaktivuje stisknutím spínače. Při zastavení v kopci se elektronická parkovací brzda EPB aktivuje automaticky. Při sešlápnutí plynového pedálu se EPB automaticky deaktivuje, zatímco funkce Hill Holder zabraňuje pohybu vozu směrem vzad.

USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby

Připojte svůj iPod*3 nebo jiný hudební přehrávač do standardních portů AUX nebo USB a vaše hudba bude hrát z audiosystému SUBARU XV. Se dvěma porty USB navíc můžete nabíjet dvě zařízení zároveň.

Prošívání předních sedadel

Komfortně tvarovaná přední sedadla mají zajímavý oranžový steh, který přidává na zábavném “fun” faktoru modelu SUBARU XV.

Elektricky výklopné a posuvné střešní okno*1

SUBARU XV je vybaveno střešním oknem, které interiér prosvětlí a vytvoří tak příjemnou atmosféru pro všechny cestující.

Zadní středová loketní opěrka

S držáky nápojů v zadní loketní opěrce nabízí interiér SUBARU XV komfort pro všechny cestující.

Upozornění na cestující vzadu

Tento systém vám skrze kontrolku a zvukovou signalizaci připomene podívat se na zadní sedadla před opuštěním vozidla, abyste tam nikdy nikoho nezapomněli.

Zadní parkovací kamera

Manévrujte se SUBARU XV v úzkých městských prostorech pohodlně a s lehkostí. Jakmile zařadíte zpětný chod, kamera na hlavním displeji zobrazí živý barevný obraz spolu s navigačními čárami, které vám při parkování pomohou.

Otestuj Subaru

Vyzkoušejte testovací jízdu se SUBARU Sedlčany a poznejte kvalitu a jízdní vlastnosti SUBARU