Operativní leasing

Operativní leasing Subaru XV 1,6i ACTIVE ES Lineartronic 4 x 4

od 9.500, -Kč bez DPH


doba nájmu 24 měsíců/ celkový nájezd 40 000 km


VÝHODY operativního leasingu:

  • Všechny služby v jednom.
  • Splátka je nákladovou položkou.
  • Vozidlo spravuje leasingová společnost.
  • Fixní měsíční splátky po celou dobu trvání.
  • Nemusíte se starat o prodej vozidla, vozidlo pouze vrátíte leasingové společnosti.


SUBARU SEDLČANY ve spolupráci ALD AUTOMOTIVE pro Vás připravili orientační cenovou nabídku :Dlouhodobý pronájem vozu a to včetně volitelných služeb, které jsou s jeho provozem spojeny. Dle vlastních potřeb si zvolíte další doplňkové služby, jako např. servis pravidelný i nenadálý, pneuservis včetně nákupu a uskladnění pneumatik nebo asistenční službu s poskytnutím náhradního vozidla v případě nepojízdnosti. Velkou výhodou je, že se u operativního leasingu nemusíte starat o prodej vozidla, vozidlo pouze vrátíte.

ALD Automotive je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a užitkové automobily, společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale. V České republice patří ve svém oboru mezi tři největší firmy na trhu. ALD Automotive se zaměřuje na leasingové produkty pro firemní zákazníky bez ohledu na počet vozidel v jejich flotile. Nabízí různé varianty financování vozu, finanční služby a správu vozového parku. Ve světě působí ALD Automotive Group ve 43 zemích a spravuje více než 1 680 000 vozidel. V České republice pod názvem ALD Automotive provozuje firma svou činnost od roku 2002 a má ve správě přes 27 000 vozidel.

Nabídku vozů na těchto internetových stránkách nelze považovat za návrh na uzavření smlouvy ani její přijetí. Až do okamžiku podpisu/uzavření smlouvy nelze nabídku považovat za závaznou. Výsledky jednání předcházejících uzavření smlouvy považuje Auto Vero s.r.o. a ALD Automotive, s.r.o. za nezávazné. Auto Vero s.r.o. a ALD Automotvive, s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za případné ukončení nebo přerušení jednání o smlouvě, a to bez ohledu na jeho důvod. Veškeré obrázky jsou ilustrační a výpočty měsíčních splátek orientační. Bližší informace vám sdělí naši pracovníci.

Kontaktujte nás

Jiří ČáslavkaObchodní ředitel Telefon: 603 433 333
Email: jiri.caslavka@autovero.cz
Jiří ČáslavkaObchodní ředitel
Luboš BémProdejce Telefon: 777 719 382
Email: lubos.bem@autovero.cz
Luboš BémProdejce
Otestuj Subaru

Vyzkoušejte testovací jízdu se SUBARU Sedlčany a poznejte kvalitu a jízdní vlastnosti SUBARU