SUBARU FORESTER 2.0i e-Boxer SPORT

Spotřeba paliva6,7 - 8,8
Pohonné ústrojíSymmetrical AWD
Obsaditelnost5
Max. rychlost (km/h)188
Zrychlení 0-100 km/h (sec.)11,8
[NEDC] Emise CO2, kombinace (g/km)185
Typ motoruPlochý benzínový čtyřválec 2.0L DOHC 16 ventilů + Elektromotor

Výbava

LED světlomety

Buďte dobře vidět ve dne a mějte skvělý výhled v noci. Stylové LED světlomety umístěné po stranách masky chladiče přispívají k robustnímu vzhledu vozu a jsou vybaveny automatickou regulací dosvitu, mají LED zdroje pro potkávací i dálková světla a natáčejí se podle předních kol.

Maska chladiče

Odvážná a stylová šestihranná maska chladiče je širší a umocňuje mohutnější dojem. Společně se světlomety zasahujícími až do boků a výše umístěnými mlhovkami automobil působí mnohem širším a svalnatějším výrazem.

18palcová kola z lehké slitiny

Vícepaprsková 18palcová kola z hliníkové slitiny s robustním designem obouvají pneumatiky 225/55 R18

Střešní ližiny

Pohodlný přístup ke střešním ližinám zajistí nášlapné plochy na zadních prazích. Pomocí otvorů pro lana můžete bezpečně přivázat převážená zavazadla nebo vybavení.

Střešní spoiler

Aerodynamický střešní spoiler snižuje odpor vzduchu a dodává zadní části sofistikovaný a stylový vzhled.

LED zadní kombinovaná světla

Zadní kombinovaná světla v typickém tvaru písmene C dodávají zcela novému Foresteru výrazný vzhled a posilují dojem jeho funkčnosti.

Vyhřívaný volant

Udržuje vaše ruce teplé i v chladnějším období.

Apple CarPlay a Android Auto

Díky Apple CarPlay*¹ a Android Auto*² můžete ve voze používat nejnovější současné aplikace. S pomocí hlasového ovládání je lze využívat bez nutnosti sundávat ruce z volantu, což přirozeně zvyšuje úroveň bezpečí pro všechny v okolí.

Dvouzónová klimatizace

Systém klimatizace synchronizovaný pro obě strany interiéru zajistí příjemnou atmosféru v kabině pro každé obsazené sedadlo. Díky čtyřem provozním režimům si každý nastaví ideální teplotu. Ke komfortu přispívá i možnost výběru vlastního režimu pomocí multifunkčního displeje s úhlopříčkou 6,3 palce.

USB vstupy (vpředu a vzadu)

Pro pohodlí všech jsou USB dobíjecí vstupy dostupné pro cestující vpředu a vzadu.

Systém ventilace vzadu

Výdechy topení jsou umístěny v zadní části středového tunelu, takže cestující si mohou užívat většího komfortu.

Úložný prostor ve středovém tunelu

Úložný prostor ve středovém tunelu je velmi objemný, takže pojme vaše elektronická zařízení, jako je například malý tablet. Pohodlí zvyšuje zásuvka na 12 V.

Tlačítko paměti pozice sedadla

Funkce paměti sedadla je propojena s pozicí zpětných zrcátek, což zvyšuje komfort a pohodlí. A navíc, vnější zpětné zrcátko se automaticky sklopí v případě zařazení zpátečky, takže při couvání řidič vidí na obrubník.

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče v 8 směrech

Vždy naleznete svou oblíbenou pozici při řízení.

Dělené kapsy na zadní straně předních sedadel

Své časopisy, chytré telefony nebo tablety přehledně umístíte do dělených kapes na zadních stranách opěradel předních sedadel.

Snadno omyvatelný interiér

Užijte si outdoorové aktivity s klidem. Sedadla a dveře jsou potaženy měkkým materiálem, který se snadno čistí.

Středová loketní opěrka zadních sedadel

Interiér nabízí pohodlí pro všechny cestující i díky držákům nápojů ve středové loketní opěrce zadních sedadel.

Pohodlný přístup do vozu

Výška sedadel, umístění bočních prahů a tvar sloupků zajišťují zadním cestujícím pohodlné nastupování.

Boční prahové nášlapy

Zadní boční prahové nášlapy jsou širší a plošší a jsou pokryty neklouzavým povrchem, díky tomu usnadňují přístup ke střešním ližinám.

Skládací spínače zadních sedadel

Pohodlně sklopíte každé ze zadních sedadel dělených v poměru 60/40 pro snadné zvětšení zavazadlového prostoru pomocí těchto spínačů v nákladovém prostoru.

Zavazadlový prostor

Velký nakládací otvor se čtvercovým tvarem usnadňuje nakládání a vykládání i velkých předmětů bez nutnosti jejich naklánění. Opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60/40 byla navržena tak, aby po jejich sklopení vznikla rovná podlaha, která usnadňuje převoz dlouhých předmětů. Boky zavazadlového prostoru jsou navíc vyrobeny ze snadno omyvatelného a odolného materiálu, na němž nejsou škrábance a špína skoro vidět. Můžete si tak s klidným svědomím užívat jakékoliv outdoorové aktivity.

LED světlo zavazadelníku a LED světlo zadní ch dveří

LED osvětlení, vhodné pro outdoorové aktivity, poskytuje lepší osvětlení zavazadlového prostoru a širší pokrytí kolem vašich nohou.

Vychytávky zavazadlového prostoru

Zásuvka na 12 V, páčky na sklápění opěradel zadních sedadel a háčky na zavazadla jsou pro snadné použití sdruženy na jednom místě. Háčky pro uchycení sítě v zavazadlovém prostoru umožňují jeho praktické rozdělení, a tím efektivnější využívání.

Háčky v zavazadlovém prostoru

Další dva háčky situované v horní části zavazadlového prostoru umožní lépe využít jeho výšku.

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Díky elektricky ovládanému víku zavazadlového prostoru se do prostoru pro náklad dostanete stiskem jednoho tlačítka, i když jsou vaše ruce plné. Zevnitř umístěné tlačítko vám zase umožní pohodlně víko zavazadlového prostoru zavřít a zároveň vůz uzamknout.

Rozměry

Otestuj Subaru

Vyzkoušejte testovací jízdu se SUBARU Sedlčany a poznejte kvalitu a jízdní vlastnosti SUBARU